logo 
Lipiec 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

BIP-LOGO1

dolinkabaner

Lodowisko Helena

rodzina plus banner

Już w najbliższa sobotę, o godz. 18:00 w hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Grunwaldzkiej 135. miejscowy EKS Start podejmie aktualnego Mistrza Polski, drużynę Zagłębia Lubin. Naszpikowana reprezentantkami Polski, Brazylii i Serbii drużyna z Dolnego Śląska odniosła już dwa zwycięstwa w tym sezonie.

Przed zespołem Startu niesłychanie trudne zadanie, bo podopieczne Bożeny Karkut prezentują się na początku sezonu bardzo solidnie. Monika Maliczkiewicz, Joanna Drabik, Kinga Jakubowska, Patrycja Matielli, Jovana Milojević, Adrianna Górna, Karolina Kochaniak, Aneta Łabuda czy ex-elblążanka Patrycja Świerżewska to nazwiska znane i cenione. Dla naszej, młodej ekipy to okazja do konfrontacji z najlepszymi, do walki z przeciwnikiem z najwyższej półki i pokazania na tle tak wymagającego rywala swoich zalet.

Mecz ten będzie także okazją, żeby podziękować kończącej grę w naszym klubie zawodniczce. Aleksandra Garczarczyk, wcześniej Jędrzejczyk, grała u nas przez osiem sezonów. Od roku 2012 reprezentowała godnie nasz klub. Zdobyła wiele ważnych bramek, zawsze pełna energii i dobrych emocji. Boiskowy pseudonim „Jędza”, numer 11, wszystkie możliwe pozycje na boisku. Dzisiaj Ola już rozpoczęła pracę z młodymi adeptami piłki ręcznej w Elblągu. To dobra informacja, że jej pasja zostanie dalej przy piłce ręcznej.

Zapraszamy wszystkich na ten mecz.

EKS START Elbląg – MKS Zagłębie Lubin 18.09.21r.(sobota) godz.18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR przy ul. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu.

Pin It

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Serwis internetowy prowadzony przez Centrum Sportowo-Biznesowe, używa plików cookies i podobnych technologii m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Serwis internetowy prowadzony przez Centrum Sportowo-Biznesowe stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika (np. język ). To m.in.:
- cookies google-analytics.com – statystyki 
- cokies sesyjne (wygasają po zakończeniu sesji), używane podczas logowanie użytkownika do panelu strony.
- cookies na oznaczenie, że wypełniona została ankieta/sonda (jeśli takie ankiety/sondy są stosowane w witrynie)

Poziom ochrony przed cookies ustawia się w każdej przeglądarce: 
Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje, np. zalogowanie się na konto pocztowe.